LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Czy ta młoda supergwiazda będzie Mbappé Bayern?

Czy ta młoda supergwiazda będzie Mbappé Bayern?

August 3, 2018 by pilkarskikup  

Dziś Serie Olbrzymi Juventus pokonał drużynę Major League Soccer All-Star, wygrywając 6-4 karę w meczu pokazowym. W 33 minucie gry na stadionie pojawił się wiwatowy wygląd gracza. Nie wiem, czy nie rozumiem tej sytuacji. Wszyscy myślą, że to Cristiano Ronaldo. W rzeczywistości jednak gracz jest 17-latkiem z Vancouver w Kanadzie. Obecnie jest najgorętszą supergwiazdą w futbolu północnoamerykańskim i będzie nosił kanadyjską gwiazdę Bundesligi Bayern Munich Koszulki Piłkarskie Davis.

Przed podpisaniem umowy Davis, trener Bayernu Kovač powiedział w wywiadzie dla mediów: "Mam nadzieję, że klub da pierwszeństwo problemowi z przeniesieniem Davisa, który jest bardzo wyjątkowym graczem, nigdy wcześniej go nie widziałem, młodzi, znakomici i doświadczeni gracze. Jestem pewien, że wiele zespołów zastanawia się, jak podpisać Davisa, a jego wartość może wzrosnąć. "

 

Kupmy Koszulka Bayern Monachium, aby wesprzeć ten Mbappé z Bayernu. Davis jest także bardzo zadowolony z ostatecznego wyboru Bayernu, aby go podpisać. W wywiadzie dla niemieckich mediów Davis powiedział: "Kiedy byłem młody, zawsze marzyłem, że któregoś dnia uda mi się wylądować w zespole gigantów, a dziś marzenie się spełniło. Teraz muszę dołożyć wszelkich starań, aby wykorzystać z tej okazji. "