LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Pierwszy pokaz Arsenalu sprawia, że ludzie znajdują morale i odwagę!

Pierwszy pokaz Arsenalu sprawia, że ludzie znajdują morale i odwagę!

August 14, 2018 by pilkarskikup  

Wiesz, Manchester City i Arsenal grały przeciwko sobie trzy razy w zeszłym sezonie, Manchester City wygrywa, a pole zdobyło 3 gole, Arsenal zdobył tylko 1 bramkę! Fani, którzy kupili Arsenał Koszulki Piłkarskie byli bardzo niezadowoleni z Wengera, który spowodował dwie kolejne straty 0: 3 do Manchesteru City w ciągu tygodnia i nie było oporu na boisku.

Wczorajsza gra, Arsenal ciężko pracują, aby walczyć ze sobą. Nawet jeśli zdolność osobista nie jest tak dobra jak Manchester City, to ile drużyn w Premier League odważy się powiedzieć, że indywidualna umiejętność graczy może konkurować z Manchesterem City? Od początku gry Arsenal nie stawiał defensywy, ale konfrontację, atak, wysoką pozycję i linię obrony. Manchester City grał bardziej niewygodnie w całej grze.

 

Ogólnie rzecz biorąc, występ Arsenalu Emery'ego na boisku sprawia, że ​​ludzie widzą więcej nadziei niż rozczarowań, ale prawdziwym rozczarowaniem jest to, że gra nie kończy się w tym spektaklu. Niektórzy fani z Koszulka Arsenal opuścili stadion i nie okazali wystarczającego wsparcia. Ta gra, Manchester City, nie spisała się tak dobrze, Arsenal nie zrobił tak źle, Premier League, ani nic się nie stało.