LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Drugi sezon Wanda Metropolitan Stadium, armia szkockiej koszulki rozpocznie się ponownie!

Drugi sezon Wanda Metropolitan Stadium, armia szkockiej koszulki rozpocznie się ponownie!

August 17, 2018 by pilkarskikup  

Dla armii Koszulki Piłkarskie, miniony sezon 2017-18 jest pełen radości z parapetów i sentymentów. Świętuj pierwszy sezon nowego domu Wanda Metropolis, zdobył pierwsze trofeum mistrzowskie od czterech lat. W tym samym czasie pożegnałem się również z wiecznym Torresem, a także z byłym kapitanem Gabi.

 

Atletico Madryt niedługo rozpocznie sezon 2018-19, drugi sezon Wanda Metropolitan Stadium, tegoroczne letnie okno Atletico znakomicie podpisało sędziego, w ostatnim sezonie z La Liga drugie miejsce, ale pozwoliło również top Barcelona czuje się zagrożona, a ponieważ finał Ligi Mistrzów w nowym sezonie odbędzie się na stadionie Wanda Metropolitan, być może fani Atletico cieszą się na ten sezon, Atletico Madryt będzie mógł powtórzyć finał w Lidze Mistrzów, choć Liga Mistrzów jest mocna, ale ta perfekcyjna kolejka sezonu Atletico, fani, którzy kupili Koszulka Atlético Madryt, mają powody, by zgłaszać najwyższe oczekiwania tej armii szkockiej!