LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Jedyny, który nie miał ani jednego punktu w drużynie Premier League 20!

Jedyny, który nie miał ani jednego punktu w drużynie Premier League 20!

August 22, 2018 by pilkarskikup  

Liverpool, który zainwestował najwięcej w letnie okno w tym roku, był zaskoczony przez fanów, którzy kupili Koszulki Piłkarskie. Zabrali Crystal Palace 2-0 i wygrał dwa kolejne zwycięstwa w nowym sezonie. W klasyfikacji końcowej są tylko dwa razy większe od bramek Manchester City, ale najważniejsze jest to, że stali się jedyną drużyną, która nie zdobyła ani jednego punktu w Premier League. Oprócz pochwały najdroższego obrońcy Van Dijka, Jürgen Klopp również dał wysoką ocenę dla nowego bramkarza Alissona o wartości 66 milionów funtów.

W tej grze Alisson wykonał dwa zapisy. Po wakacjach w Pucharze Świata czas treningu drużyny nie jest długi. Przystosowuje się również do rytmu Premier League. Otworzył dwie rundy zero-sezonowych przeciwników i pokazał swoją siłę. .

 

Liverpool, który od dawna dużo przegrywał na pozycji bramkarza, jest zdecydowany zainwestować w nowy sezon. Odtąd dobrym pomysłem jest wprowadzenie Alisson za wysoką cenę. Jak powiedział słynny sędzia Manchesteru United Gary Alexander Neville: To jest najbardziej niepokojący Liverpool, w którym byłem od ponad 20 lat. Liverpool, który nie był w stanie zasmakować mistrzów najwyższej ligi w Anglii od 28 lat, może osiągnąć nowy sezon? Fani, którzy kupili Koszulka Liverpool, są bardzo niecierpliwie wyczekiwani.