LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Manchester United i ponury dzień Mourinho!

Manchester United i ponury dzień Mourinho!

August 30, 2018 by pilkarskikup  

Manchester United rozczarował fanów, którzy kupili koszulkę! W trzeciej rundzie finałów Premier League czerwony Koszulki Piłkarskie stworzyli wiele możliwości strzelenia bramki, ale brakowało im szansy i defensywnych strzelanin, a ostatecznie przegrali 0-3 z Tottenhamem.

Niezależnie od tego, czy chodzi o Manchester United, czy Mourinho, jest to dzień, w którym można się cofnąć. Manchester United nie pozwolił fanom, którzy kupili Koszulka Manchester United zobaczyć nadzieję, Mourinho całkowicie stłumił Tottenham w odpowiedzi na taktykę seksualną, ale Lukaku opuścił puste drzwi i nie uderzył w drzwi w 10 strzałach w połowie czasu.

 

Chociaż grał tylko trzy rundy, ale Manchester United i Arsenal spadły o 6 punktów, z perspektywy tytułu pozostały z tyłu. Kolejną kwestią, o której warto zwrócić uwagę, jest to, że Manchester United i Arsenal mają pewne oznaki niedostarczenia. Mourinho również brakowało harmonii z Pogbą, Martialem i innymi graczami. W tym sezonie mistrzowie Premier League będą mieli wiele możliwości!