LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Najdroższe król Premier League ma rekord!

Najdroższe król Premier League ma rekord!

September 11, 2018 by pilkarskikup  

Na FIFA Międzynarodowym Dniu Konkurencji, gwiazdy Premier League powróciły do ​​reprezentacji zgłosić. Liverpool skrzydłowy Salah, ubrana w czerwoną Koszulki Piłkarskie, grał prywatnego dopasowanie wydajności, aby pomóc umyć Egipt Niger 6-0 w nieaktywnym wstępów. 2 bramki, 2 asysty, można to traktować jedynie jako podstawowego funkcjonowania Salah. I on również brakowało dwóch rzutów karnych w meczu ... jest to alternatywa „trzy dwuosobowe” rekord?

Licząc ten narodową grę drużyn Salah grał 31 razy w 2018 oficjalnych imprez, w sumie 28 goli dla Liverpoolu i Egipcie i 11 asyst, co jest straszne wydajność. W tym samym okresie tylko Messi, Suarez, Cristiano Ronaldo się więcej goli niż Salah.

 

Podczas gdy Salah doprowadził Egiptu sześć-ball triumf, Real Madryt i hiszpański kapitan Ramos, który spowodował szkodę Salah w finale Ligi Mistrzów, były krzyczała na stadionie Wembley, który również odzwierciedlenie zakup Koszulka Liverpool. Kibice uznane Salah. Salah będzie nadal iść do przodu dla Liverpoolu i tworzyć bardziej niezapomniane chwile dla siebie.