LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Zabij Paryż w przestoju! Liverpool stworzył najsilniejszą płytę od 57 lat!

Zabij Paryż w przestoju! Liverpool stworzył najsilniejszą płytę od 57 lat!

September 19, 2018 by pilkarskikup  

Dzisiaj, Liverpool 3-2, który reprezentuje Premier League, jest najlepszą drużyną, która wygra nowy sezon, zdobywając serię sześciu zwycięstw. Oba zespoły są uważane za potencjalnych konkurentów w sezonie Ligi Mistrzów, Liverpool wygrał pięciozakonową passę w Premier League, zajmując drugie miejsce. A Paryż jest nadal w czołówce Ligue 1, wygrywając 5 kolejnych zwycięstw, średnio 3,4 bramki na mecz.

Dwie drużyny znane z ofensywnych spotkań piłkarskich, co sprawia, że ​​fani, którzy kupują Koszulki Piłkarskie, są bardzo podekscytowani. Paris remisował wynik w 83 minucie. W czasie kryzysu Firmino, który doznał kontuzji w zeszłym tygodniu, stanął i strzelił gola w czasie postoju. Firmino zmierzył się z trybem gry wieloosobowej po prawej stronie pola karnego, low shot, Liverpool 3 2! Po zdobyciu tego gola Firmino świętował z kontuzją lewego oka i sprawił, że sędzia był bardzo niepewny, ale wywołało to aplauz czerwonych fanów Koszulka Liverpool na Anfield Stadium.

 

Vertonghen, który spowodował kontuzję Firmino, nie wyraził jeszcze przeprosin. Nawet kolega z drużyny Mane świętował jednym okiem i wyraził poparcie dla Firmino. W taką noc wieści Liverpoolu wygrywały nieskończoną radość dla fanów.