LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Schalke 04 ma ostatnio kłopoty!

Schalke 04 ma ostatnio kłopoty!

September 25, 2018 by pilkarskikup  

W sezonie 2018/19 Bundesliga doszła do meczu fokusowego w czwartej rundzie. drugie zwycięstwo Bundesligi w ubiegłym sezonie Schalke 04 vs. obrońca mistrza ubiegłego sezonu Bayern Monachium. To jest 1700 Bundesliga niebieskiego Koszulki Piłkarskie Schalke, a także 350 Bundesligi z Neuer. Zagrał 194 z nich w imieniu Bayern, a kolejne 156 dla Schalke.

W nowym sezonie Bundesligi Bayern wygrał trzy zwycięstwa. Wręcz przeciwnie, Schalke doznał porażki w trzech meczach. James Rodríguez sprawdził się znakomicie w tej grze, posyłając gola i rzut karny. Schalke jest jednym z ulubionych przeciwników Bundesligi Jamesa Rodrígueza. Pierwszy gol Jamesa Rodrígueza po dołączeniu do Bayernu jest również wykonywany w obliczu Schalke.

 

Mimo, że kapitan Schalke Fährmann jest tak odważny jak nigdy dotąd, Goretzka i Rudy to znakomici pomocnicy, którzy zostali wyprodukowani w Niemczech w ostatnich latach. Są bardzo efektowne w ich grze przeciwko swoim klubom. Jednak Schalke wciąż przegrywał w domu, a pomocnik McKennie został kontuzjowany w tej grze. Fani, którzy kupili Koszulka Schalke 04, bardzo martwią się o przyszłość tego zespołu. W ostatnich pięciu oficjalnych meczach, 1 remisie i 4 porażkach, ten tradycyjny zespół Nadrenii Północnej-Westfalii miał ostatnio kłopoty.