LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Manchester United jest gorszy niż ten wybuch League Cup!

Manchester United jest gorszy niż ten wybuch League Cup!

September 28, 2018 by pilkarskikup  

Wczoraj były dwa główne wydarzenia w Anglii Pucharze Ligi. W podwaja Manchester City były przeciwko niskopoziomowych przeciwników, ale wyniki były różne. Manchester City pokonać przeciwnika 3-0 i awansowała do kolejnej rundy, podczas gdy Manchester United przeciągnięty rzutach karnych (9-10) na Old Trafford z zespołem prowadzonym przez Derbyshire Lampard i zatrzymał się w trzeciej rundzie. z uwagi na fakt, że wielu fanów, którzy kupili Koszulki Piłkarskie był niezadowolony z „najdroższych gwiazdy” słabej wydajności Sancheza w sprawie sąd, Marshall, który zastąpił Sanchez w tej grze, był bardzo aktywny i przyczynił się do zespołu pierwszego gola, ale publiczność 5 strzałów i 0 strzały są nadal bardzo krępujące, Manchester United uderza możliwość dokonania fani smutny.

Przeciągane w godzinach nadliczbowych przez Derbyshire, niektórzy fani uważali, że bramkarz Romero był głównym powodem czerwoną kartkę w 67. minucie gry, ale ogólnie przestępstwo Manchesteru United był w czasach kryzysu. Na koniec obronnej, 22 przeciwników zostały stworzone przez przeciwnik. prawdą jest, że bramkarz będzie czerwona kartka i przestępstwo będzie niekorzystna.

 

Media przyznał się do obrazu Pogba pozostawiając Midway. Raport twierdził, że nr 6 Koszulka Manchester United Pogba już zażądał transferu z Manchesteru United. Nie chciał grać pod Mourinho. Według doniesień, Manchester United ustalił cenę 200 milion funtów za Pogba i Pogba i Manchester United mają trzyletni kontrakt. mówi się, że Barcelona, ​​Paryż, Juventus chce podpisać mistrz pomocnik World Cup.