LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: To najbardziej wzloty i upadki i najbardziej ekscytująca gra od początku sezonu!

To najbardziej wzloty i upadki i najbardziej ekscytująca gra od początku sezonu!

October 8, 2018 by pilkarskikup  

Mimo że gra była rozgrywana w Westfalen, chociaż Westfalen jest nazywany najstraszniejszym domem w Europie, chociaż przeciwnik ma luksusowy skład, Dortmund nigdy nie myśli o remisie, ale zajmuje 3 punkty. Jako pretendent wykazywali agresywną dynamikę. Prowadzili dwa razy i natychmiast wyrównywali po tym, jak zostali wyprzedzeni, co sprawiło, że ludzie zrozumieli, że nie polegają na szczęściu, aby przyciągnąć Bayern do gry wyjazdowej.

96 minut tej gry, gdy sędzia cały czas obserwuje zegarek i jest gotów do ostatniego gwizdka, kiedy ludzie myśleli, że Dortmund zajmie 1 punkt tutaj, ubrany w Koszulki Piłkarskie nr 9, którą Paco strzelił przez piękny łuk, który pobił wyobraźnię wszystkich . Od momentu dołączenia do zespołu Paco grał tylko w trzech meczach ligowych w Dortmundzie. Całkowity czas gry wynosi tylko 81 minut, ale wspiął się na szczyt listy strzelców z 6 golami. Taka okropna skuteczność, oprócz Paco, kto inny to zrobił?

 

Dla fanów Dortmundu nigdy nie martwią się, że klub nie może znaleźć super strzelanki. Tym razem ludzie wciąż nie mają czasu, aby tęsknić za Belgami. Hiszpanie przybyli tego lata. Właśnie dołączył do żółtej armii Koszulka Borussia Dortmund i grał tylko trzy mecze ligowe dla zespołu. Nie był starterem, ale obecnie zajmuje pierwsze miejsce w rankingu. Powiedział: Zostanę! W przypadku żółtych koszul Dortmund może to być najdłuższa spowiedź miłości ...