LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Być może Premier League to prawdziwy dom Di Marii

Być może Premier League to prawdziwy dom Di Marii

October 18, 2018 by pilkarskikup  

Media ujawniły, że Di Maria prawdopodobnie powróci do Premier League w następnym sezonie. Argentyńska gwiazda Di Maria, która grała w Realu Madryt i czerwony Koszulki Piłkarskie z Manchester United, obecnie gra dla francuskich gigantów Paris Saint-Germain. Jego kontrakt z zespołem wygasa następnego lata. Powrót w negocjacjach dotyczących przedłużenia umowy z Paryżem jest ważnym powodem, dla którego Di Maria chce się przenieść.

Di Maria wygrał w La Liga asystę króla, pomoc króla Ligi Mistrzów, finał Ligi Mistrzów MVP, francuskich asystentów i innych nagród, jest stroną umiejętności nie jest lepsza niż Özil. Na skumulowanej liście transferowej gracza, Di Maria zajęła czwarte miejsce na świecie z 179 milionami euro. Po drugie tylko jego koledzy z drużyny, Neymar i Mbappé w Paryżu, oraz były partner drużyny Realu Madryt, Cristiano Ronaldo.

 

W 2014 roku Di Maria grał dla Manchesteru United w legendzie nr 7 Koszulka Manchester United of the Red Devils. Dołączyła do Grand Paris latem 2015 roku i gra do tej pory. W Pucharze Świata w Rosji Di Maria zmierzyła się z falą mistrza świata, którą zdobył ostatni mistrz Francji. W tym samym czasie, w 12 meczach wielkiego Paryża w tym sezonie, Di Maria oddała również 6 piłek i 3 asysty. Może w przyszłym roku będziemy w stanie ponownie docenić wybitne umiejętności anioła w Premier League.