LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Reus rozwinął się jako duch zespołowy, młodzieńcza burza w Dortmundzie staje się coraz bardziej zacięta

Reus rozwinął się jako duch zespołowy, młodzieńcza burza w Dortmundzie staje się coraz bardziej zacięta

October 25, 2018 by pilkarskikup  

4-0! Obfite zwycięstwo! Przeciwnik jest drugie miejsce w La Liga z Atletico Madryt, gwiazda Griezmann i Diego Costa. Tej nocy Westfalia stała oceanu radości dla fanów żółtych Koszulki Piłkarskie. Najstraszniejsze miejsce w Dortmundzie W tym sezonie nie jest super strzelanką Paco, ale prawie cały zespół otworzył "tryb punktowania".

 

Favre jest w stanie wspierać młodych ludzi, co jest już znane. Nawet w ciągu najbliższych 10 lat, gracze takie jak Sancho i Hakimi są tylko młodych ludzi w ich 20s. Czy to nie jest podstawą do budowania zespołu Dynasty? W tym sezonie trenerem opaskę zespołu kapitana do Reus, który miał na sobie No.11 Koszulka Borussia Dortmund. ma nie tylko do ładowania siebie, ale także prowadzi grupę młodych braci i cały zespół do przodu. Reus kończy transformację z gwiazdą superstar. Przy takim zespole, atmosfera całego zespołu zmienia się. taki trzmiel, czy jest możliwe, aby stworzyć dynastię lub powiedzieć, że jest jeszcze za wcześnie, ale aby utrzymać taki stan, to nie jest trudne, aby wziąć Mistrzostwa.