LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Juventus musi dokonać poprawek, w przeciwnym razie Cristiano Ronaldo jest trudny do poparcia tylko przez niego

Juventus musi dokonać poprawek, w przeciwnym razie Cristiano Ronaldo jest trudny do poparcia tylko przez niego

October 31, 2018 by pilkarskikup  

W zeszłym tygodniu były derby narodowe w Hiszpanii. Cristiano Ronaldo, który miał na sobie 7 Koszulki Piłkarskie, objął prowadzenie w meczu Serie A z Empoli w meczu wyjazdowym. Z niemal perfekcyjnym występem, Juventus, który znajdował się w krytycznym momencie, odwrócił swojego przeciwnika i udowodnił swoją wartość. Ta anty-fizyczna fala anty-światowa wystarcza także włoskim mediom, by wysadzić w powietrze cały sezon.

W ostatnich 14 meczach Juventusu Cristiano Ronaldo bezpośrednio uczestniczył w 10 z nich, można powiedzieć, że jest on teraz głównym filarem Juventusu, który doznał dużej liczby kontuzji, a ogólny stan nie jest dobry.

 

Po zawodach FIFA, w tym trzech meczach, w tym w lidze i Lidze Mistrzów, Cristiano Ronaldo strzelił 3 bramki i wysłał 1 asystę. Rozwiązał różne problemy Juventusu z prawie jedną osobą. Co więcej, 7 goli Cristiano Ronaldo nie jest tym, w którym jest najlepszy, nie wspominając o niczym innym. Z 4 najlepszych goli w lidze 3 są od lewej, a tylko 1 od bramki. Prawa stopa to najlepsze wytłumaczenie! W poprzednich 10 meczach Serie A widzieliśmy tylko Ronaldo, który miał na sobie Koszulka Juventus strzelonego golem i bramką z piłką. Jego mocniejszy cel, który nie został jeszcze opracowany w Juventusie, powiedział, że nie jest to najpotężniejszy Ronaldo.