LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: 31-letni magiczny napastnik zdobył nagrodę Golden Foot. Czy to jest ciemny koń?

31-letni magiczny napastnik zdobył nagrodę Golden Foot. Czy to jest ciemny koń?

November 3, 2018 by pilkarskikup  

Coroczna nagroda Football Life Achievement Award - Golden Foot Awards, została ogłoszona! Nie C Ronaldo, nie Messi, nie Suarez, ani Neuer, ani nawet Ramos, ale Edison Cavani, który miał na sobie Paris Koszulki Piłkarskie! Magiczny napastnik Urugwaju zdobył nagrodę Golden Foot Award w 2018 roku z lekkim zaskoczeniem i zostawił swoje ślady na "Star Avenue" na plaży Monte Carlo w Monako.

Czy wybór Cavani jest zasłużoną nazwą? Kariera Cavani jest również absolutnie wyjątkowa, debiut od czasu, gdy w karierze klubu 541 bitew uzyskało 329 bramek, w Serie A, Ligue 1 wygrało Złote Buty, drużyna narodowa 107 gier w 46 bramkach jest również bardzo skuteczna. W ostatnim roku lub dwóch, pod "cieniem" super-geniuszy, takich jak Neymar i Mbappé, liczba goli strzelonych w paryskim Koszulka Paris Saint-Germain Cavani jest wciąż niesamowita. W zeszłym sezonie 51 meczów we wszystkich rozgrywkach zwróciło 41 bramek, czyli najwięcej punktów w drużynie CNM.

 

Cavani jest godny nagrody Golden Foot, ale jeśli zostanie wzięty przez innych graczy, to jest również jego powód. Nagrody, na które fani głosowali, mają doprowadzić do debaty na temat śliny. A 1000 osób ma 1000 Hamletów, gratulacje dla Cavani, jak dla C Ronaldo i Messiego. W przypadku nagród Golden Foot wciąż mają czas.