LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Cristiano Ronaldo przyszedł do Serie A na mistrzostwo!

Cristiano Ronaldo przyszedł do Serie A na mistrzostwo!

November 5, 2018 by pilkarskikup  

Wczoraj Cristiano Ronaldo po raz kolejny sprawił, że fani Turynu przywołali jego wyjątkowe wspomnienie w drugiej połowie czasu przestoju. Nawet w ostatniej minucie gry drużyna wygrała grę i nie przegapi żadnej okazji do przepisania wyniku. W 86. minucie gry C Ronaldo z numerem 7 Koszulki Piłkarskie ma świetną okazję, by przełamać drzwi. Być może pierwszym odbiciem w umyśle każdego jest to, że postępowanie Ronaldo będzie bezpośrednim strzałem, ale wynikiem jest krzyż. Po szybkiej wtyczce w Cuadrado wygrał pierwszy gol w tym sezonie.

Nie tylko zdobył 12 goli Juventusu, ale także jedynego pełnoetatowego gracza w Juventusie. Fakty dowodzą po raz kolejny, że C Ronaldo nosił Koszulka Juventus i trafił do Serie A nie ze względu na zdrowie. Podróż do Turynu jest jego wymarzoną podróżą i wyzwaniem kariery. To nie jest tak zwana strefa komfortu. On i Juventus potrzebują mistrzów!

 

Juventus powita klucz do Manchesteru United w Lidze Mistrzów w środku tygodnia. W weekendowym meczu z Milanem, dla Juventusu, który ma wiele kontuzji, ta gra jest największym wyzwaniem sezonu. Nie ulega wątpliwości, że Cristiano Ronaldo będzie kluczowym zawodnikiem Juventusu.