LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Czy ktoś może powstrzymać żółtą, czarną armię? !

Czy ktoś może powstrzymać żółtą, czarną armię? !

November 11, 2018 by pilkarskikup

W 11. rundzie sezonu 2018/19 niemieckie derby zostały rozegrane w 11. rundzie Bundesligi. Lewandowski i Royce przygotowali dobry występ, a Paco wykorzystał ósmą bramkę sezonu, aby pomóc Dortmundowi ostatecznie pokonać Bayern 3-2 w domu. Żółta czarna armia Koszulki Piłkarskie zdobyła 7 punktów z broniącym się mistrzem w klasyfikacji! .

Bayern wygrywa od samego początku. W 26 minucie młodszy Gnabry posłał sprytną bramkę, a Lewandowski poszedł z głową, by przełamać impas na boisku. Po lidze, Bayern zaczął dostosowywać rytm gry za pomocą podania i kontroli. W drugiej połowie Royce został powalony w polu karnym. Zdobył sobie punkty i wkrótce Lewandowski przepisał wynik na 2: 1. Następnie Paco strzelił 7 goli, a zdobywca pierwszego gola strzelił Götze. Paco pomógł żółtej armii Koszulka Borussia Dortmund w odwróceniu przeciwnika z asystą i golem!

Po 10 rundach Bundesligi, Dortmund nie przegrał, 5 meczów ligowych u siebie, 4 wygrane i 1 remis, w sumie 20 goli. Ktoś może powstrzymać armię żółtych czarnych koszul? ! W końcowym momencie meczu szkoda było, że Lewandowski został skazany na spalenie. W końcu Dortmund pokonał Bayern Monachium 3: 2 u siebie, a ten sezon nadal prowadził w klasyfikacji z niepokonanym rekordem.