LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Po raz pierwszy w historii Premier League, że trzy zespoły zachować pobity rekord w pierwszych 12 rund!

Po raz pierwszy w historii Premier League, że trzy zespoły zachować pobity rekord w pierwszych 12 rund!

November 13, 2018 by pilkarskikup  

12. runda Premier League zakończył we wszystkich rozgrywkach, a ostra sytuacja w klasyfikacji ponownie wykonane wentylatory oszołomiony. Pierwsze Chelsea za 12 rund z 8 zwycięstw i 4 remisy, Sarri trenował Premier League, aby utrzymać niepokonany, i stał się pierwszym trener w historii Premier League pozostaje niepokonany w pierwszych 12 meczach. Jeśli istnieją inne wydarzenia, Chelsea również osiągnięte zostały 18 porażki. Mimo to obecne punkty Chelsea może być dopiero na trzecim miejscu. Manchester Miasto Derby grał w finale od tej rundzie Mourinho Manchester United ma prawie żadnej siły do ​​walki z powrotem. Niebieskie Koszulki Piłkarskie armia Manchester City jest przeznaczony do tworzenia historii dzisiaj, 10 graczy Manchester City zgromadził 44 stóp, aby wysłać graczy Manchester United nie może dotknąć, czy jest to liczba strzałów , szybkość kontrola nad piłką, lub liczbę podań, groźby, narożniki i inne dane Manchester City boczny zdominowany, a ostatecznie wynik jest ustalony na 3-1 !.

 

Po meczu, niebieski Koszulka Manchester City armia Manchester City 10 zwycięstw i 2 remisy i 32 punktów nadal prowadzi w klasyfikacji. Liverpool 9 zwycięstw i 3 remisy 30 punktów zajęła drugie miejsce, Chelsea 8 zwycięstw i 4 remisy 28 punktów zajął trzecie miejsce. Trzy drużyny pozostał niepokonany po 12 rundach, które po raz pierwszy w historii Premier League. w tym przypadku, będzie drugi zespół jest niepokonany lub porażki, ale nie wygra mistrzostwa?