LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: C Ronaldo 0,44 sekundy szybkiej reakcji zaszokowało wszystkich

C Ronaldo 0,44 sekundy szybkiej reakcji zaszokowało wszystkich

November 14, 2018 by pilkarskikup  

C Rosin został wybrany do najlepszej drużyny w Lidze Mistrzów w zeszłym tygodniu. Bez względu na wiatr czy przeciwność, nr 7 Koszulki Piłkarskie C Ronaldo zawsze jest pełen wyzwań, by sprostać różnym wyzwaniom, nigdy nie musiał rezygnować z negatywnych myśli. Gdy gra dobiegła końca do 64. minuty drugiej połowy, Bonucci wysłał długą bramkę w pobliżu prawej strony środkowego koła. C Ronaldo walczył bezpośrednio z piłką za nim. Piłka trafiła prosto do prawego górnego rogu bramki, Manchesteru United. Bramkarz De Gea nie może tego zrobić.

Po dokładnych obliczeniach reakcja C Ronaldo na reakcję na nogi, aby ukończyć cel, wynosi tylko 0,44 sekundy! Jednak Cristiano Ronaldo ukończył podręcznik przypominający salwę z niezrównanym poczuciem finezji i super strzałem.

 

Wraz z pogłębianiem harmonogramu, Cristiano Ronaldo i zebra Koszulka Juventus Juventus napotkają więcej wyzwań w przyszłym sezonie. Po pierwszej porażce w Lidze Mistrzów w Lidze Mistrzów uważam, że zespół ma również autorefleksję i nie grał wcześnie. Bagaż pozwoli graczom poradzić sobie z następnym wyścigiem w bardziej zrelaksowanym stanie.