LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Czy Manchester City straci przyszłą gwiazdę?

Czy Manchester City straci przyszłą gwiazdę?

November 21, 2018 by pilkarskikup  

Według doniesień Real Madryt ma nadzieję przekonać hiszpańskiego nastolatka Brahima Díaza, by nie przedłużał kontraktu z Manchesterem City. Brahim Díaz i Manchester City wygasną latem przyszłego roku, Real Madryt ma nadzieję, że uda mu się go podpisać, Brahim Díaz prawdopodobnie zdejmie Manchester City Koszulki Piłkarskie.

Trener Manchester City Guardiola uprzednio wyraził nadzieję, że Díaz będzie cierpliwy i że klub będzie próbował z nim zostać, ale wszystko zależy od samego gracza. A jeśli Díaz zdecyduje się udać do Realu Madryt, weźmie udział w rozgrywkach przedsezonowych z pierwszym zespołem, a następnie sprawdzi, czy pierwszy zespół może stanąć.

 

19-letni Brahim Díaz zdecydował się opuścić niebieski Koszulka Manchester City z Manchesteru City. Głównym powodem był brak wystarczającego czasu gry. Innym powodem było to, że chciał wrócić do Hiszpanii. Rodzina Brahima Díaza przeprowadziła się z nim do Manchesteru, ale mieli nadzieję, że powrócą do ojczyzny. W styczniu przyszłego roku Brahim Díaz będzie mógł negocjować z dowolnym klubem.