LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Od 90 milionów litrów do 300 milionów

Od 90 milionów litrów do 300 milionów

November 24, 2018 by pilkarskikup  

Giganci Premier League Oficjalna strona Liverpoolu ogłosiła dziś rano, główny napastnik Sadio Mane zgodził się odnowić kontrakt, podpisał długą umowę z klubem. Czerwony oficer armii Koszulki Piłkarskie nie ujawnił okresu obowiązywania umowy, ale zgodnie z autorytatywnymi mediami, kontrakt został podpisany w czerwcu 2023 roku. W nowym sezonie w Premier League 9 zwycięstw i 3 remisy pozostają bez porażki, Liverpool, który ma zamiar wprowadzić kluczowa bitwa grupy Ligi Mistrzów, odnowienie kontraktu zespołu jest strzałem w ramię. Na odnowienie konia trener Klopp jest bardzo szczęśliwy. Obecnie Mane grał 89 razy dla Liverpoolu, strzelił 40 bramek, wysłał 18 asyst i włożył do zespołu 10 Koszulka Liverpool.

Po tym jak Salah dołączył w zeszłym roku, Liverpool ostatecznie utworzył słynny czerwony trójząb w Europie - Firmino, Mane, Salah. W ubiegłym sezonie, w Lidze Mistrzów, trzech głównych zabójców zdobyło 10 bramek, stając się największą potrójną drużyną w Lidze Mistrzów w jednym sezonie.

 

Wyjątkowe występy Liverpoolu Trident również przyciągnęły uwagę głównych gigantów, ale Liverpool podpisał długoterminowe kontrakty z trzema osobami w tym roku, aby zamknąć swoją przyszłość na Anfield. 26-letnie 26-letnie Salah, 26-letnie Mane i 27-letnie Firmino, są obecnie w szczytowej karierze, wartych łącznie 300 milionów euro.