LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Era Messiego i Cristiano Ronaldo rządzi tym, że Złoty Glob dobiegł końca

Era Messiego i Cristiano Ronaldo rządzi tym, że Złoty Glob dobiegł końca

December 6, 2018 by pilkarskikup  

Ostateczna ceremonia rozdania nagród na dużą skalę w piłce nożnej w 2018 r. Dobiegła końca, chorwacki pomocnik Modric stał się 15. graczem, który zebrał ten zaszczyt. Złamał 10 lat dominacji Mero dla Złotego Globu! Era Złotego Globu Messiego i Cristiano Ronaldo zakończy się w ten sposób, a Ronaldo przegapi nagrodę Złotego Globu w tegorocznej rekordowej sytuacji. Cristiano Ronaldo odgrywa rolę towarzysząca biegaczom, co sprawia, że ​​fani, którzy kupują Koszulki Piłkarskie, nie mogą się zorientować.

Po tym jak Cristiano Ronaldo dołączył do Juventusu, po trzech adaptacjach nadal był znanym prezydentem. Użył jednego gola po drugim, aby odświeżyć jednego z rekordu, negując poprzednie niepowodzenie w przestrzeganiu systemu obrony łańcucha drużyn. Killing the Quartet's Uwagi Zebrana armia Koszulka Juventus natychmiast stała się zwycięskim generałem Unii Europejskiej, a Real Madryt, który był bardziej postrzegany jako grupa, był bałaganem! Czarodziejski flet nie może zmienić upadku Realu Madryt, podobnie jak lato, który poprowadzi Chorwatów do finałów Mistrzostw Świata. Co więcej, drużyna Realu Madryt nie jest gorsza od Chorwacji, po prostu C Ronaldo i Kovacic.

 

Mimo, że C Ronaldo wciąż tęskni za nagrodą Złotego Globu, nie potrzebuje nagrody, aby się wykazać. Tylko punktowanie i pomaganie Juventusowi w zdobyciu honoru to prawdziwa wartość. Niezależnie od wyników tegorocznych Złotych Globów, fani wiedzą, czego naprawdę potrzebuje Ronaldo!