LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Schalke 04 odwrócił 9-osobową drużynę Dortmund!

Schalke 04 odwrócił 9-osobową drużynę Dortmund!

May 5, 2019 by pilkarskikup

Popularność Revierderby nigdy nie jest rozczarowująca, nie mówiąc już o tej grze związanej z końcowym tytułem i sytuacją spadkową w tym sezonie. W przypadku Schalke 04 kończącego pierwszą połowę z wynikiem 2-1, Hornet, który walczył o tytuł w domu, przyspieszył atak w drugiej połowie. Jednak w 60 minucie, gdy Reus zarzucił łopatę, sędzia bezpośrednio pokazał czerwoną kartkę. Wynik był za sobą, a dusza drużyny została odesłana. Sytuacja żółtego Koszulki Piłkarskie Dortmund gwałtownie się odwróciła. Tak zwana „porażka nie jest sama”, po zaledwie 5 minutach Wolf za faulem łopaty, ten sam sędzia bezpośrednio czerwona kartka została wysłana, Dortmund tylko 9 graczy pozostało na boisku. W końcu, w 94. rewanżu w historii Bundesligi, Schalke 04 pokonało Dortmund 4-2 na wyjeździe.

Po przegranej meczu Dortmund prawdopodobnie zostanie powiększony przez Bayern w klasyfikacji. Co gorsza, dusza zespołu Reus i Wolf wygrali czerwoną kartkę, a następnie stanęli przed zawieszeniem. W lidze pozostały tylko trzy rundy, sytuacja żółtego tytułu Koszulka Borussia Dortmund Dortmund stała się niezwykle pesymistyczna.