LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Kovac: Przegapiliśmy „punkt meczowy” pozostawiony przez Dortmund!

Kovac: Przegapiliśmy „punkt meczowy” pozostawiony przez Dortmund!

May 8, 2019 by pilkarskikup  

Dowiedziawszy się o porażce Dortmundu w Lourdes, fani, którzy kupili Bayerna Koszulki Piłkarskie, zaczęli się domyślać, że drużyna może bronić się kilka razy z góry. Jednak nie zapominaj, że „piłka nożna jest okrągła”, a „energia” drużyny spadkowej w ostatnim etapie ligi zawsze była niewielka. Ta runda stanęła na drugim miejscu w rankingu Norymbergi, Bayern został prawie zburzony. 48-minutowy gol brazylijskiego napastnika Pereiry sprawił, że Bayern poczuł zimny pot, ale w 75 minucie Gnabry wyrównał wynik.

W czasie przestoju szacuje się, że nikt nie pomyśli, że cała akcja jest tak wzloty i upadki. Leibold stracił miejsce w 91 minucie. Jednoręczny nóż Comana został rzucony w 95. minucie. W ciągu 5 minut fani, którzy kupili Bayern Koszulka Bayern Monachium, byli jak kolejka górska. Gracze Bayernu doświadczyli tego. Od 0 minut do 3 minut, a następnie 1 punkt „deliktu”.

 

Po trafieniu w grę, Bayern może wygrać mistrzostwo tylko w teorii. Jednakże, biorąc pod uwagę pragnienie Dortmundu na talerz sałatkowy, oczywiście nie pozwolą, aby coś takiego się wydarzyło. Bez niespodzianek, tytułowe zawieszenie w tym sezonie zostanie zachowane do rundy finałowej.