LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Tottenham jest zainteresowany tą dawną starą Bale

Tottenham jest zainteresowany tą dawną starą Bale

July 31, 2019 by pilkarskikup  

Dzisiaj mecz rozgrzewki pomiędzy Realem Madryt i Bayernem w Koszulki Piłkarskie rozpoczął się w Houston w USA. W końcu Real Madryt przegrał 1-3 z Bayernem. W tej grze Bale nie wszedł na dużą listę bez kontuzji. Po tym, jak Real Madryt ogłosił start, byli fani. Kiedyś podejrzewałam, że Bale znów został ranny. Innymi słowy, była to decyzja personelu trenerskiego lub osobista decyzja Zidane'a. Po tym, jak Real Madryt oficjalnie wyjaśnił, że Bale nie został ranny, Zidane opublikuje także wiadomości po meczu. Wyjaśni twoje powody.

Po grze Zidane wyjaśnił bez Bale'a. Powiedział: „Bale nie grał, ponieważ myślę, że klub będzie go sprzedawał i może się to stać wkrótce. To jest dobre dla niego i dla klubu”. Zidane powiedział również, że nie był pewien, kiedy Bale dokończy transfer.

 

Bale wyjaśnił, że Real Madryt nie otrzyma oficjalnej oferty w planie zespołu Zidane, ale Tottenham jest zainteresowany poprzednią, a opłata za transfer ma wynieść 50 milionów euro. Nie wiadomo, czy Bale będzie nosić Koszulka Real Madryt Realu Madryt w przyszłości.