LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Jestem Müller! jedna lub dwie bramki to nic dla mnie!

Jestem Müller! jedna lub dwie bramki to nic dla mnie!

August 4, 2019 by pilkarskikup  

Siedząc na Allianz Arena, Bayern Monachium wprowadził pierwszego przeciwnika Pucharu 2019 Audi. Po 90-minutowej bitwie gigant Bundesligi pokonał Feuerbachera, potężnego olbrzyma z daleka, z wynikiem 6: 1. Müller, który odpadł z ławki w meczu, strzelił 3 gole w Krótki Rękaw Bayernu i wygrał drużynę pięknym hat-trickem.

Müller jest jednym ze zwycięzców Bayernu. W trzydziestej minucie gry, numer 25 Koszulka Bayern Monachium z nadrukiem Bayernu zapoczątkował jego pierwszą bramkę. W 30 minucie Müller zdobył 42-minutową kradzież, a Bayern rozegrał wspaniały mecz na froncie. Robert Lewandowski Sędzia został zatrzymany w polu karnym, a sędzia zdecydowanie zagwizdał rzut karny. Müller strzelił stałą bramkę, a wynik był już 5: 0. W 42 minucie Müller strzelił rzut karny, 58 minut, a pomocnik Müllera oddał strzał z dystansu, aby zakończyć hat-trick.

 

W końcu Bayern pokonał Fenerbahce 6: 1 w normalnym czasie, Bayern nadal będzie siedział na Allianz Arena przeciwko Tottenham Hotspur, życzymy mu powodzenia! Z niecierpliwością czekam na doskonałe wyniki Müllera w finałach!