LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Nowy sezon Deutscher Fussball Bund Pokal, rozpocznij grę!

Nowy sezon Deutscher Fussball Bund Pokal, rozpocznij grę!

August 13, 2019 by pilkarskikup  

Puchar Niemiec oficjalnie rozpoczął się w 2019 roku! Pierwsza runda jako pierwsza zapoczątkowała koncentrację, a Dortmund miał na sobie Koszulki Piłkarskie, by rzucić wyzwanie Uerdingen. Dzięki bramce Reusa i Paco Dortmund ostatecznie pokonał Uerdingen 2-0 i awansował do drugiej rundy Deutscher Fussball Bund Pokal.

Dortmund zrzucił 4-3-3 formacje w tej grze. Po stronie Uerdingen formacja 4-2-3-1, która jest względnie defensywna, zostaje zwolniona.

Na początku gry Dortmund objął prowadzenie w ataku. Pod koniec połowy, Dortmund0: 0Uerdingen, gra przełamała impas w 48. minucie: Reus w koszulce Dortmund Koszulki piłkarskie Borussia Dortmund, prawa stopa strzelona bezpośrednio za klatkę piersiową w strefie zastrzeżonej! Dortmund prowadzi 1: 0! W 70. minucie Dortmund poszedł do następnego miasta: Paco strzelił rzut wolny z prawej strony pola karnego, prowadząc Dortmund 2: 0!

 

W końcu gra się skończyła. Dortmund 2: 0 pokonał Uerdingen, aby przejść do następnej rundy. Liczymy na to, że Dortmund osiągnie lepsze wyniki w Deutscher Fussball Bund Pokal.