LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Real Madryt zdobył pasmo zwycięstw w trzech meczach i znalazł się na szczycie La Liga!

Real Madryt zdobył pasmo zwycięstw w trzech meczach i znalazł się na szczycie La Liga!

September 28, 2019 by pilkarskikup  

Real Madryt pokonał Osasunę u siebie, kończąc niezrównany rekord przeciwnika, rotacja Zidane'a o 8 osób wciąż wygrała, szczyt klasyfikacji. Po meczu Paris Saint-Germain Real Madryt utrzymał zerową stratę w dwóch kolejnych meczach. Nie pozwolił przeciwnikowi strzelić choćby jednego gola, co jest najlepszym rekordem w ciągu ostatnich 10 lat. Dla fanów, którzy kupią Real Madryt Koszulki Piłkarskie, może to być związane z 3 Wygraną tego samego satysfakcjonującego postępu.

Zidane skarżył się przed meczem, że gracze nie mieli szansy na przerwę i już zgromadzili fortunę na wielką rundę. Za dwa tygodnie Lien Chan, Paryż, Sewilla i Atletico Madryt przeplatają się z Osasuną w domu, kiedy nie można jej obracać? Z wyjątkiem Ramosa, Kroosa i Carlosa pozostałe 8 pozycji zostanie zastąpionych. W pierwszej połowie skuteczność ofensywna Realu Madryt nie była dobra. Na szczęście prowadzenie przed zmianą było na czas. Vinícius w koszulce Koszulka Real Madryt złamał piłkę i miał trochę szczęścia. Obrońca ośrodka gości Raúl Navas „pomógł nodze”, zablokował strzał i załamał piłkę. Linia wisi w odległym rogu i wybija drzwi.

 

W lidze pozostały 32 rundy. We wrześniu na szczycie nie ma osiągnięć. W pierwszych pięciu meczach sezonu Real Madryt przegrał mecz. Obie gry zmusiły przeciwnika do zera. To wyczyn, którego nie widziano w ciągu ostatnich 10 lat. Być może ten stosunek Tymczasowy szczyt jest jeszcze bardziej cenny.