LeapZipBlog: pilkarskikup's blog: Arsenal strzelił 4 gole w 2 meczach!

Arsenal strzelił 4 gole w 2 meczach!

October 6, 2019 by pilkarskikup  

W drugiej rundzie meczu grupowego Ligi Europy Arsenal pokonał u siebie standard Belgii Liege 4-0. Martinelli, który miał 18 lat i 107 dni, strzelił dwa gole w meczu i pomógł. W tej grze Martinelli zadebiutował i służył jako pojedyncze centrum zespołu. Było 47 dotknięć, 7 strzałów, 5 szans na stworzenie i 2 udane podania, co w pełni poparło przewinienie Arsenalu. W tym samym czasie został również najmłodszym piłkarzem w historii klubu Arsenalu, który strzelił dwa gole.

W rzeczywistości Arsenal prawie stracił Martinelli. Martinelli nosił Koszulki Piłkarskie Manchester United cztery razy, ale jego występ nie dotknął Manchester United. Manchester United w końcu odmówił podpisania go. Co bardziej ironiczne, podczas gdy Martinelli strzelił dwa gole, Manchester United właśnie zagrał remis 0: 0. Manchester United grał 0, a Manchester United, który był słaby, nie żałował?

 

Martinelli włożył Arsenal Koszulka Arsenal za opłatę za transfer w wysokości 6 milionów funtów tego lata, ale rzadko grał minuty. Z powodu kontuzji Lakazette Arsenal jest dostępny tylko dla napastnika w Aubameyang, ale wraz z narodzinami Martinelli Emery może mieć więcej opcji na linii frontu.