LeapZipBlog: pilkarskikup

pilkarskikup's blog

22 blogs

Po odejściu z odnowienia Manchester United wysłał jeszcze jednego kapitana tego lata!

March 4, 2019 by pilkarskikup  

Jak długo fani Manchester United nie widzą swojego kibica Antonio Valencia pojawią się na boisku? Ten problem może nie być w stanie odpowiedzieć fanom, którzy kupili Manchester United Koszulki Piłkarskie. Według doniesień, klub Manchester United nie aktywował rocznej klauzuli przedłużającej w umowie z Walencją przed 1 marca, co oznacza, że ​​kapitan Manchesteru United stanie się tego lata wolnym agentem. Jego wyróżnieniem w Manchesterze United jest:

2 mistrzów Premier League

2 mistrzów Pucharu Ligi

1 mistrz Europy Ligi

1 mistrz FA Cup

3 mistrzów tarczy społeczności

 

Ponadto stał się pierwszym graczem poza Europą, który zagrał ponad 300 gier w historii Manchester United. Od prawego skrzydła do prawego, złamana noga nadal przepływa przez krew, jego liczba Koszulka Manchester United na ciele zmieniła się z 25 na 7 i zmieniła się na 25. Valencia nie dała najwięcej szczytów bez zastrzeżeń. Manchester United.

Dortmund zostaje pokonany w Bawarii!

March 3, 2019 by pilkarskikup  

Fani Dortmundu dostali dobrą wiadomość i złe wieści. Dobrą wiadomością jest to, że Reus, który w końcu powrócił do wyjściowego składu, a złą wiadomością jest to, że żółta i czarna drużyna Koszulki Piłkarskie przegrała.

Legenda Dortmundu Sammer chwalił Reusa, mówiąc: "Jeśli przegrasz tego typu gracza, nie możemy znaleźć kogoś, kto będzie mógł go dopasować na konkurencyjnym poziomie Reus jest kapitanem chwalonym przez wszystkich, a jego rozwój jest również zaskakujący dla Dortmundu, Reusa jest niezwykle ważny. "

 

Dla Dortmunda, który ma na celu zwycięstwo, porażka może być punktem zwrotnym w tym sezonie. Mimo że nadal prowadzą w klasyfikacji, ale nie ma prawie żadnej przewagi. W związku z silną pogoń za Bayernem Monachium, jak długo utrzymuje się żółta i czarna drużyna Koszulka Borussia Dortmund? Następnie Favre musi wykonać o wiele więcej pracy.