LeapZipBlog: saghfpardazi

saghfpardazi's blog

3 blogs

سقف کشسان و ساخت جزیره در آشپزخانه های کوچک با مدرن سقف

December 18, 2019 by saghfpardazi  

نورپردازی سقف کشسان اکثرا همزمان با نصب آن انجام می شود. با یک سقف ساده، بکارگیری ابزار مناسب برای نورپردازی، یک شانس مثبت برای تان به ارمغان می آورد. از یک طرف شما نور لازم اتاق را تامین می کنید. از طرف دیگر با توجه به قیمت مناسب LED ها، این کار را با هزینه کمی انجام خواهید داد. نورپردازی، یک ریزه کاری مطبوعی را به طراحی محیط می افزاید. در مقایسه با لامپ های معمولی، شما یک طرح بندی ایده آل خواهید داشت. استفاده از این سقف ها در سرویس بهداشتی بسیار توصیه میشود. یک سقف سرویس بهداشتی مدرن و آرامش بخش.

ویژگی هایی که شما را مجاب به استفاده از سقف کشسان خواهد کرد!

بهتر است این سقف ها، همراه با یک لایه پوششی اضافی ایزوگام مانند نصب شوند. آیین نامه نصب این لایه دستورات زیادی دارد. اما نتیجتا بیشترین ذخیره انرژی را برای شما به همراه می آورد. بدلیل این ذخیره انرژی، نصب لایه ایزوگام مانند اهمیت زیادی برای مدرن سقف دارد. خصوصا اگر سقف مورد نظر آشپزخانه یا سقف سرویس بهداشتی باشد. مطمئن شوید که در اتاق های مرطوب، لایه ایزوگامی نصب شود. همچنین شما میتوانید برای نواحی قوس دار، از سیستم نورپردازی هالوژنی سقف کشسان بهره مند شوید. در این نوع نورپردازی، لامپ در فضایی ایزوله و پرشده با نوعی هالوژن، قرار می گیرد. نمونه ای از نورپردازی در اتاق خواب را در شکل 1 مشاهده می کنید.

تفاوت سقف کشسان و باریسول

October 23, 2019 by saghfpardazi  

شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که سقف کشسان چه تفاوتی با باریسول دارد؟

حال می خواهیم جواب شما عزیزان را به صورتی مختصر بیان کنیم.سقف کشسان با باریسول هیچ تفاوتی ندارد و باریسول تنها نام یک برند تجاری می باشد. اما سقف های کشسان از نظر کیفیت و مرغوبیت دارای گریدهای متفاوت می باشد، لذا می بایست در خرید آن دقت فرمایید.سقف کشسان یک متریال عالی در طراحی داخلی است چرا که به سرعت و در کوتاهترین زمان و بدون نیاز به هیچگونه تغییر در فضا و بدون ایجاد هیچ نوع آلودگی و گرد و غبار در هر زمان قابل نصب و اجرا می­باشد.شزکت مدرن سقف اسپادانا اولین تولیدکننده سقف کشسان در ایران می باشد که این محصول را با متریال فوق العاده مرغوب از کشورهای اروپایی در کشورمان ایران تولید نموده و در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.از ویژگی های سقف های کشسان تولید شده توسط شرکت مدرن سقف می توان به گارانتی 10 ساله آن اشاره کرد. که علاوه بر تضمین کیفیت، نشان از مرغوبیت محصول دارد. سقف های کششی بدون نیاز به تعمیر و نگهداری هستند و نیازی به تعمیرات اضافی در آینده ندارند و در صورت نیاز تنها با یک پارچه نمدار قابل شست و شو می­باشند.سقف های کشسان مدرن سقف را با نام تجاری مدرن سقف (MSC) می توانید خرید کنید و جهت سفارش این محصول و دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما در سراسر ایران تماس حاصل فرمایید.

سقف کشسان

October 9, 2019 by saghfpardazi  

سقف کشسان چیست ؟؟

سقف­ کشسان یک عنصر مهم در طراحی داخلی است .اینها با ایجاد یک مفهوم کلی طراحی داخلی، دارای نقشی تأکیدی در بیان یک فضای منحصر به فرد در هر نوع محیطی است. این سقفها دارای تنوع و طیف وسیعی می باشند. سقف ها و پوششهای دکوراتیو کششی یا کشسان تولید و نصب شده تحت نام تجاری MSC ترکیبی از تکنولوژی و مدیریت کیفیت هستند . حتی در کوچکترین مسائل جزئی تضمین کننده کنترل و کیفیت مبیاشند. این محصول با موارد مصرف برای سقف ها و دیوارها امروزه در نزد طراحان و معماران بعنوان محصول دوست داشتنی و منحصر بفرد کاربرد وسیعی پیدا کرده و همواره به پیچیده ترین تخیلات ذهنی طراحان جامه عمل پوشانده و امکان نا محدود طراحی را در اختیار شان قرار داده است.