LeapZipBlog: obredbaretej

obredbaretej's blog

7 blogs

Skład Liverpoolu jest wystarczająco silny

October 17, 2018 by obredbaretej  

Zgodnie z wiadomościami, ta runda Premier League, Koszulki Piłkarskie Liverpool zmierzy się z Huddersfield. Znany z Liverpoolu John Aldridge powiedział: “Powinniśmy pozwolić Salah odpocząć, On jest zbyt ważny, Fermino musi poprawić swój własny poziom. ”

Niedawno Aldridge powiedział w wywiadzie: “Sara jest zbyt zmęczona, Ważny gracz, taki jak Salah, On zasługuje na odpowiednią rotację. ”

“Obecny skład Liverpoolu jest wystarczająco silny, W weekend Shakri i Sturridge są w pełni zdolni do pomocy Liverpoolowi. Wydajność Sturridge’a w tym sezonie jest oczywista. Kiedy Shaqiri gra na Anfield Stadium, Fani Koszulka Liverpool zawsze krzyczą. “

Arsenal powinien podwyższyć pensję za tę zasługę

October 10, 2018 by obredbaretej  

Według raportów, Reputacja Arsenalu Koszulki Piłkarskie wierzy, że klub powinien spełnić wymagania płacowe Ramseya. Powiedział, że gracze mogą stać się legendą Arsenału.

Umowa Ramsey’a wygasa w lecie. Arsenal nadal ma z nim umowę o odnowie. Keon powiedział wcześniej, że wierzy, że Ramsey chciał uzyskać taki sam poziom wynagrodzenia jak Ozil. Stało się to głównym powodem negocjacji między obiema stronami.

Keon uważa, że jeśli umowa zostanie pomyślnie przedłużona, Ramsey może stać się legendarną gwiazdą Arsenalu. Powiedział: ” Ramsey jest modelowym pracownikiem. Jeśli może przejść na emeryturę w Koszulka Arsenal, Wtedy stanie się imieniem Arsenalu. ”

Modernizacja Liverpoolu zwana Real Madryt

September 19, 2018 by obredbaretej  

Wiem, że Liverpool jest silny w tym sezonie, Ale grając w te same potężne Koszulki Piłkarskie paryskie Saint-Germain, Szacuje się, że nawet najbardziej zagorzali fani Armii Czerwonej nie są pewni. Dwa gole prowadzą, będąc zmuszonym do wyrównania, Wtedy Liverpool zabije czas! Liverpool przed tobą, niezależnie od konfiguracji składu, Nadal pragnienie gracza do walki, Są już najlepsi w Europie. Siła bojowa wystarcza, aby każdy zespół się ochłodził.

Przed meczem główne centrum Liverpoolu, Fermino, zostało ugodzone nożem. Uraz nie jest lekki. Na szczęście Sturridge jest w dobrym zdrowiu. Pole ataku składające się z Mane + Sturridge + Salah, Trzej muszkieterowie są równie dobrzy w ogniu.

Po wielu latach ciężkiej pracy Kloppa, Koszulka Liverpool w końcu zbudował silny i zrównoważony zespół. Głębokość składu na obu końcach ataku i obrony, Wszystko wchodzi na górę. A wraz z restrukturyzacją Realu Madryt i innych gigantów, Nowy sezon Liverpoolu ma przynieść dobre wyniki w Lidze Mistrzów, Premier League i innych wydarzeniach. Kolejny nowy gigant w Europie niedługo powstanie!

Bogba może przyjechać do Barcelony jest świetna

August 29, 2018 by obredbaretej  

Rynek transferowy w Hiszpanii wkrótce się zamknie. Oznacza to, że wszystkie kluby, które wciąż szukają podpisu, muszą przyspieszyć negocjacje. Chociaż nie wiadomo, czy Koszulki Piłkarskie Barcelona wprowadzi graczy w ostatniej chwili, Ale Pique, jeden z kapitanów zespołu, jest bardzo jasny: "Jeśli możemy być z Bogbą, będziemy bardzo szczęśliwi."

Pique powiedział to: "Nie wiem zbyt wiele o tym, co stało się z Manchesterem United i o związku Mourinho z Bogbą. Bogba jest bardzo dobrym graczem. Ale teraz jest graczem Manchester United. Musimy zobaczyć, co stanie się w przyszłości. "

Pique podkreślił, że koncentracja na lidze nie oznacza, że klubowi brakuje pewnych umiejętności. "Nie brakuje stylu Barcelony, Koszulka Barcelona stała się bardzo silna w grze w La Liga. Musimy grać w wiele gier w La Liga. Nie jest to ostateczne zwycięstwo. Podstawą niektórych zespołów budujących sezon jest przeciwieństwo naszych. To jest dla nich dobre, Ale gra w La Liga to nie to samo, co gra w Lidze Mistrzów. Okazuje się, że jeśli Barcelona ma się dobrze w La Liga, Barcelona będzie również dobrze występować na arenie europejskiej. "

Kierownictwo Real Madryt naciska Lopeget

August 22, 2018 by obredbaretej  

"Zgodnie z instrukcjami Kurtova stanie się głównym bramkarzem zespołu" W ostatnim raporcie Wiele osób wezwało Kurtwa, aby zaczęła, w obliczu presji, Lopetji musiał pójść na ustępstwa. Chociaż Koszulki Piłkarskie Navas chwilowo wytrzymał nacisk na doskonałą wydajność, Ale wcześniej czy później zostanie wysłany na ławkę.

Do gry przeciwko Getafe, Navas dostał starter. I w mediach społecznościowych, Pełne wątpliwości co do nowo wprowadzonego bramkarza nie udało się uzyskać rozrusznika. Navas przegrał cztery gole w Superpucharze Europy przeciwko Atletico Madryt. To sprawiło, że został przesłuchany. Po Real Madryt pokonał Getafe 2-0. Wygląda na to, że wszystko stało się spokojne.

Lope Teji jest teraz pod presją, Real Madryt nie musi zdobywać trofeum mistrzowskiego. Lub wypełnij wakat pozostawiony przez Ronaldo, Nie dlatego, że Modric chciał kiedyś odejść, Koszulka Real Madryt również został trafiony przez Atletico. Problem bramkarza drużyny to skomplikowany problem dla byłego hiszpańskiego trenera. Musi wybrać pomiędzy dwoma znakomitymi bramkarzami. Jedna z nich to główna siła, która pomogła Realowi zdobyć trofeum Ligi Mistrzów trzy razy. Drugi to najlepszy bramkarz w Pucharze Świata w Rosji.

Puchar Świata to już przelotny widok

August 15, 2018 by obredbaretej  

Pomocnik Chelsea, Kanter, wygrał Mistrzostwa Świata z Francją tego lata. Ale dla niego Te honory stały się smogiem, Koszulki Piłkarskie Premier League w nowym sezonie jest najważniejszą rzeczą pod ręką.

"Marzę o wygraniu Pucharu Świata. To także coś, czego nigdy nie zapomnę. Być w stanie być częścią tego zespołu, Ten incydent towarzyszy nam do końca życia. Ponieważ wiemy, co oznacza dla nas wygrać Puchar Świata. "

Tego lata Chelsea zakończyła zmianę coachingu. Pojawienie się nowego trenera, Surrey, z pewnością spowoduje pewne zmiany w Chelsea. Kanter stara się również dostosować do tej zmiany: "Teraz system Koszulka Chelsea jest nieco inny. Zwłaszcza sposób, w jaki gramy. Więc nawet podczas wakacji, Zastanawiamy się również i rozmawiamy o tym, jak się przystosować. To wymaga wielkiego poświęcenia dla wszystkich w Chelsea. Dlatego właśnie muszę iść naprzód. "

Asencio kontynuuje świetną grę

August 9, 2018 by obredbaretej  

Na początku sezonu Asencio wszedł do państwa. Strzelił kolejne bramki w meczu rozgrzewki. Koszulki Piłkarskie Real Madryt pokonał Juventus 3-1 Asencio jest protagonistą. Wystawił dobry show, który zdobył dwa razy. W przypadku Rzymu gra rozpoczęła się zaledwie 2 minuty. Strzelił kolejny gol.

Gra przeciwko Rzymowi, Lopetji sprawia, że Asencio, Bell i Benzema są trójzębami. Ten trójząb jest bardzo elastyczny. A Asencio gra dobrze. Od tego czasu Asencio miał szansę na zdobycie bramki w polu karnym. Niestety piłka jest zablokowana, Gracze Real Madryt skarżyli się na piłkę ręczną przeciwnika, Ale sędzia zignorował to.

Dołącz do Koszulka Juventus w Ronaldo, Po Ronaldo z Juventusu, Lopetji zaczął wykorzystywać potencjał w zespole, Zwiększ wybór taktyczny zespołu, A Asencio stał się protagonistą.