LeapZipBlog: aoshierrawxi

aoshierrawxi's blog

24 blogs

Je mi cťou byť porovnávaný s Bergkampom

September 18, 2018 by aoshierrawxi  

Podľa Arsenalu, Lacné Futbalove Dresy Ozil povedal, že je hrdý na to, že ľudia sa porovnávajú s Bergkampom. Ale trvať na tom, že má svoj vlastný štýl.

V zápase o 2-1 porážky Arsenalu do Newcastlu, Özil dokončil 200. vzhľad pre tím. A strelil gól. V januári tohto roku, Obnovil klub o tri a pol roka. To z neho urobilo najvyššieho plateného hráča v histórii tímu.

” Keďže Dres Arsenal prišiel do Číny pred piatimi rokmi, Fanúšikovia mi veľmi podporovali, To mi umožňuje hrať štýl, ktorý chcem hrať. ” Ozil povedal oficiálnu webovú stránku Arsenalu. “Vždy som chcel ovládať hru, Pošlite asistenta a pomôžte Arsenalu, To je prípad od začiatku. Vo svojej pozícii, Máte veľa príležitostí a možností pre útok vpred. Môžete požiadať o loptu, Pošlite asistenciu alebo dosiahnutie cieľa. “

Nové jadro Realu odštartovalo útočný banner

August 28, 2018 by aoshierrawxi  

Real Madrid je ďaleko proti Gironovi, Lacné Futbalove Dresy Bell ukázal svoju schopnosť, Použil ikonický útok na dlhé vzdialenosti a dal gól. Pomôžte tímu prepísať skóre na 3 až 1, Táto sezóna sa práve začala, Waleský útočník je v najlepšom stave. Stále dostáva ciele, Tiež nechajte fanúšikov Realu pomaly začať zabúdať na Ronalda.

Posledných 9 oficiálnych zápasov, Bell strelil 9 gólov do Realu Madrid. Vybehnite, a tam je priestor vpredu, Nabel je najsmrteľnejší hráč na svete. V mojej kariére, Bell zaznamenal v klube 150 gólov.

Po skončení hry médiá proti Gironovi, Bell strelil tretí gól tímu. Opäť dokázať, že Bell je teraz v jednej z najlepších fáz po vstupe do Realu Madrid. Jedným z veľkých dôkazov je, že v posledných 7 oficiálnych zápasoch zaznamenal 8 gólov. Tiež asistoval 2 krát. Jeho vystúpenie uspokojilo fanúšikov Realu Madrid. Po tom, ako Ronaldo opustil Dres Real Madrid a pripojil sa k Juventusu, Fanúšikovia tímu Real Madrid požiadali Bell, aby išiel ďalej a Bell to urobil. Zobral útok Realom Madrid. Stane sa novou vlajkou Realu Madrid.

Chelseak nemá šancu opustiť tím

August 21, 2018 by aoshierrawxi  

Podľa správ, Chik ukáže tento týždeň s trénerom Sarie. Hovorte o svojej budúcnosti v tíme. V Lacné Futbalove Dresy Chelsea je 3-2 víťazstvo nad Arsenal, Qi Kelian nevstúpil do veľkého zoznamu zápasov. Teraz 22-ročný anglický záložník v Anglicku musí preukázať Surrey.

Na tomto majstrovstvách sveta sa Chik dostal do polovice finále s Anglickom. Dúfa, že na tomto základe bude naďalej pokračovať, Staňte sa pravidelným štartérom klubu. A teraz prešli dve kolá Premier League, Chik získal v prvom kole krátku lavicu.

Minulý rok bol Chik prenajatý do Crystal Palace a dobre sa daroval. Hrá 25 krát pre tím, Skôr londýnske jastory zamýšľali prenajať hráča znova. Ale Chelsea objasnil, že ho chcú udržať. Pretože okienko Premier League bolo ukončené, Zvyšnými voľbami pre Dres Chelsea sú iba Bundesliga, La Liga a Ligue. Predtým sa ohlásilo, že Chelseak by sa mohol presunúť do spoločnosti Schalke 04. Ale pieskový baňák túto novinu poprel. Povedal, že medzinárodná krajina Anglicka je príliš drahá.

Mám veľkú česť hrať Barcelona

August 14, 2018 by aoshierrawxi  

Pique sa vrátil do Barcelony z Manchester United Lacné Futbalove Dresy a predstavil svoj prvý tím v Barcelone. V rozhovore s mojimi desiatimi rokmi v Barcelone, Pique povedal, že sa nikdy neodvážil predstaviť všetko.

Pique predstavil prvú výstavu barcelonského tímu. Pomôžte tímu v kvalifikáciách Ligy majstrov, 4-0 porazil tím Poľskej ligy Krakov, Pique si to pamätá: “Toto je veľmi zvláštne. To bola prvá oficiálna hra, ktorú som hral v Barcelone. Hral som na chvíľu, Nakoniec sme vyhrali, Som veľmi šťastný, keď opúšťam štadión. ”

Pre svoju vlastnú Barcelonu, Pique verí: “Pre Barcelonu je veľmi náročné pracovať. To platí obzvlášť pre obrancu. Všetci sme veľmi jasní, Súťaž v Barcelone je veľmi intenzívna. Pretože tu sú tí najlepší hráči na svete, Musíte tvrdo pracovať, aby ste bojovali za svoju pozíciu. V Dres Barcelona hrám 10 rokov. Každým rokom sa mi to bude páčiť v budúcnosti. “

Real Madrid sa vôbec nespolieha na Ronalda

August 7, 2018 by aoshierrawxi  

Ronaldo odišiel z Realu Madrid, pričom ponechal voľné miesto na 50 gólov za sezónu. Takéto obrovské voľné pracovné miesto spôsobilo, že fanúšikovia Realu sa obávajú. Ľudia, ktorí prijímajú rozhodnutia vo vrcholovom manažmente Lacné Futbalove DresyRealu Madrid, sa neobávajú. Pripúšťali, že v novom zlatom veku Real Madrid vyhrali štyri trofeje Ligy majstrov, Úloha Ronalda je skutočne veľmi dôležitá. Jeho prítomnosť však tiež obmedzuje taktiku tímu. Potlačili ostatných hráčov.

Hmotnosť cieľa musí znášať aj hráči ako Modric, Isco a Vazquez. Pretože títo hráči majú tiež možnosť streliť si góly. Inými slovami, tím nemá individualizmus. Hoci sú osobné schopnosti každého hráča veľmi silné.

Nielen skutoční madridskí vedúci predstavitelia to myslia, Real Madrid musí znovu vytvoriť tím bez Juventusa Ronalda. Pretože tím určite nemôže nájsť rovnakú superstar ako Dres Juventus Ronaldo. Lopetji je ochotná akceptovať výzvu, Bude Ronaldo Real Madrid, Staňte sa skutočnou hviezdou hviezd.

Ronaldo bol potlačený potleskom fanúšikov Juventusu

July 17, 2018 by aoshierrawxi  

Ronaldo prišiel do Turína, Formálne sa objavil ako hráč Juventusu. Keď hovoríme o tomto ťažkom prenose, Lacné Futbalove Dresy Juventus Paratic tiež odhaľuje príbeh v zákulisí. Povedal, že chce podpísať Ronaldo bláznivé myšlienky. Začal v Ligy majstrov minulú sezónu.

Juventus podpísal portugalsko späť v lete ešte raz. On je hráč Mendes. Takže Juventus a Mendes sa znova stretli. Tentoraz Mendes vysvetlil situáciu, Juventus tiež prijal myšlienku zaviesť Ronaldo.

 

V tejto hre, Ronaldo Dres Portugalsko, skóroval dvakrát Druhá lopta je ešte šokujúca. Fanúšikovia Juventusu doma sa postavili a tlieskali. Uctievajte vynikajúci výkon portugalskej superstar. Paratic povedal: “Bláznivý nápad podpisovať Ronalda pochádza z tejto hry. Keď Ronaldo z Portugalska tlieskali fanúšikovia, Stretli sme sa s agentom Mendesom v polovici týždňa. “

Chorvátskemu hráčovi bola uložená pokuta 70 000 švajčiarskych frankov

July 10, 2018 by aoshierrawxi  

Podľa správ, Vo štvrťfinálovom zápase Svetového pohára proti Rusku, Chorvátsky Lacné Futbalove Dresy obranca Lovren vypil fľašu nápoja kvôli porušeniu. Bolo pokuty 70 000 švajčiarskych frankov!

Chorvátsko a ruský tím bojovali ostane po dobu 120 minút. Bitka sa stala 2 až 2, Nakoniec chorvátsky tím eliminoval svojich súperov pokutovým prestrelkom 6-5. Celý proces je ups a downs, Chorvátsky tím je veľmi vzrušujúci. Videl som, že Zhongwei Lovren poklonil hlavu. Vyzdvihnúť fľašu modrého fľaškového funkčného nápoja, Pôvodne, aby napĺňal energiu, vypil Red Bull. Tento detail bol práve zachytený šošovkou.

Chorvátsky tím trochu ignoroval, Keďže Svetový pohár oficiálne označil sponzora nealkoholických nápojov za Coca Cola, Tento akt Chorvátska preto zjavne nie je povolený. Dres Chorvátsko futbalovej asociácii bola udelená pokuta 70 000 švajčiarskych frankov.

Najstabilnejším tímom majstrovstiev sveta je Brazília

July 4, 2018 by aoshierrawxi  

2-0 víťazstvo nad Mexikom Lacné Futbalove Dresy Brazílske vojská v poslednom štvrťroku pochodovali do ruských štvrťfinále. Ako šampión prvého čísla majstrovstiev sveta, Brazílsky tím už odhalil majstrovstvá.

Tento brazílsky tím je však najvýraznejší, Je to ich pevná obrana. Po štarte svetového pohára, Brazílsky tím práve prehral gól proti švajčiarskemu tímu. Zvyšné tri hry, Skóre je presne to isté 2-0. Na tomto Majstrovstvách sveta, Iba Uruguaj a Brazília prehrali iba jeden gól po štyroch zápasoch. A ďalšie tímy, Či už bolo odstránené alebo zostane v Rusku, Priznali viac ako Brazília a Uruguaj.

Sila brazílskeho tímu prichádza najprv z ich silnej útočnej moci. V tomto majstrovstvá sveta, brazílsky tím dosiahol 7 gólov. Pred tým, Dres Brazília a Nemecko zaznamenali ciele. Viazaný za najvyššie skóre v histórii Svetového pohára. Všetky sú 226 gólov. A s dnešnými dvoma cieľmi, Brazílsky tím zvýšil celkový počet gólov na 228. A nemecký tím chce znova prekonať Brazíliu. Obávam sa, že počkať až o štyri roky neskôr.

Španielsky knockout sa ukáže sám

June 26, 2018 by aoshierrawxi  

Po 2-2 draw proti Maroku, Lacné Futbalove Dresy Španielsko vstúpilo do knockoutovej fázy ako vedúci tímu. Po zápase sa Iniesta rozprávala o chybe v hre.

” Budem vždy optimisticky o sebe. Každý to uvidí. Dosiahli sme náš cieľ. Do kola eliminácie sme vstúpili A je to meno vedúceho skupiny. Teraz, keď táto hra skončí v živote, Ukážeme, že sme špičkoví. ”

Súčasne španielsky tréner Yello a hráč Isco, Po skončení hry sa kritizoval s výkonom Španielska. Iniesta nie je výnimkou. ” Všetko sa dá zlepšiť, Mám rovnaký názor ako Isco a Elero. Dres Španielsko bude analyzovať hru a ďalšieho súpera. Vo Svetovom pohári je všetko ťažké. Španielsko bude naďalej pokračovať. ”

Francúzsky prezident chváli francúzsky musí vstúpiť do majstrovstiev sveta 4

June 12, 2018 by aoshierrawxi  

Svetový pohár sa chystá začať vojnu. Populárny Lacné Futbalove Dresy francúzsky tím išiel do Ruska, aby sa pripravil na majstrovstvá sveta. V poslednej dobe, Francúzsky prezident Mark Long tiež verejne rozveselil francúzsky tím. A povedal, že francúzsky tím musí byť v top 4.

Macron sa prvýkrát spomenul na svoje hranie: ” Keď som hral, hral som ľavú stranu. Aj keď moja technológia nie je dobrá, Ale môj štýl je špinavý. Na súde, Aký druh človeka sa nikdy nevzdám? Budem tiež inšpirovať ostatných. ”

Na otázku, ako Francúzsko získalo majstrovstvá sveta vo Francúzsku, Mark Long povedal: ” Víťazný tím prinesie veľa dôvery. Myslím si, že francúzsky tím má túžbu uspieť. Chceme tiež priviesť majstrovstvá sveta vo futbale. ” Nakoniec Markron sa tiež pýtal, že Dres Francúzsko tím musí vstúpiť do finále Svetového pohára: ” Raz som povedal francúzskemu tímu: Keď ste skórovali v semifinále, Prídem do Ruska, aby som ťa videl. Všimnite si, že som povedal, keď Francúzsko vstúpilo do semifinále, Nie, ak Francúzsko dosiahlo semifinále. ”