LeapZipBlog: aoshierrawxi

aoshierrawxi's blog

8 blogs

Barcelona prekonala Messiho neprítomnosť

October 23, 2018 by aoshierrawxi  

Messi bude chýbať upozornenie na tri týždne, kým Bázar zazvoní. Koniec koncov, je tímovou hviezdou číslo jedna. Avšak z historických skúseností, Lacné Futbalove Dresy Messiho neprítomnosť nie je katastrofa pre Barcelonu. V roku 2015 Barcelona prekonala vplyv Messiho neprítomnosti.

Keď sa Messi začala zotavovať, Ak fanúšikovia z Barcelony budú myslieť na skúsenosti tímu v roku 2015, Potom sa necítite príliš znepokojený. V tej dobe bola aj Messi vážne zranená. Všetci fanúšikovia v Barcelone sú veľmi znepokojení, Ale konečný výsledok nie je zlý.

 

Messi je často ranený v raných fázach svojej kariéry. Situácia bola však v týchto rokoch oveľa lepšia. Posledné vážne zranenie Barcelony Messi bolo v úvodnej sezóne sezóny 2015-16. Zrazil sa s obhajcom Las Palmas a uskutočnil sa na nosítkach. V deviatich zápasoch, ktoré Dres Barcelona Messi prehrali, Barcelona vyhralo 7 výhier, 1 remízu a 1 stratu.

Obrana AC Miláno musí trénovať

October 16, 2018 by aoshierrawxi  

Nie je žiadnym tajomstvom, že Lacné Futbalove Dresy milánsky prezident Berlusconi miluje dvojnásobok. On kritizoval Gattusovu futbalovú filozofiu, keď bol vypočúvaný médiami. Avšak bývalý tréner Milán Fabio Capello nesúhlasil s Berlusconim.

“Milan sa zlepšil veľa, Môžu vytvoriť problémy pre Spallettiho Inter. Avšak, budú mať problémy, keď sú obranné. Súper tiež zaznamenal niekoľko gólov. Je veľmi nebezpečné čeliť hráčom ako Icardi a Pericic. Myslím, že Gattuso je správna osoba, ktorá má trénovať Milan. Postavil veľmi stabilný a veľmi dobrý Milan. Mám rád štýl Milána. ”

O Higuainovi a Icardiovi, Dres AC Milan Capello povedal: “Bol som tréner, keď bol Higuain ešte veľmi mladý. V tom čase už mal výbornú schopnosť streľby. Po mnohých rokoch dosiahol veľmi veľké zlepšenie. Ikardi môže priniesť problémy AC Miláno. Je schopný vnímať trajektóriu lopty. Higuainova jazdná pozícia je ešte lepšia. Inter fanúšikovia budú lepšie pripravení. ”

Bayern musí vyhrať ďalšiu hru

October 9, 2018 by aoshierrawxi  

V poslednej dobe bol vedúci Bayernu vypočúvaný. Hovoríme o nedávnom zlom stave tímu. V súčasnosti Lacné Futbalove Dresy Bayern trpel 4 zápasy vo všetkých súťažiach. A poradie v stávke Bundesligy tiež kleslo na šieste miesto.

Hovoriace o domácej hre 0-3 proti Mönchengladbachu doma, Sally povedala: ” Nepamätám sa, keď som naposledy videl domáci výkon. Tím nehrá na skutočnú úroveň. Potrebujeme lepšie. ”

Zástupca Baylerovho múzea Jules tiež urobil niektoré zo svojich názorov. ” V sezóne sú vždy ťažké etapy. Teraz Bayern Mníchov stratil dosť. Bude zjednotený ďalší, Dres Bayern Munich je úplne mimo lesa. ”

Je mi cťou byť porovnávaný s Bergkampom

September 18, 2018 by aoshierrawxi  

Podľa Arsenalu, Lacné Futbalove Dresy Ozil povedal, že je hrdý na to, že ľudia sa porovnávajú s Bergkampom. Ale trvať na tom, že má svoj vlastný štýl.

V zápase o 2-1 porážky Arsenalu do Newcastlu, Özil dokončil 200. vzhľad pre tím. A strelil gól. V januári tohto roku, Obnovil klub o tri a pol roka. To z neho urobilo najvyššieho plateného hráča v histórii tímu.

” Keďže Dres Arsenal prišiel do Číny pred piatimi rokmi, Fanúšikovia mi veľmi podporovali, To mi umožňuje hrať štýl, ktorý chcem hrať. ” Ozil povedal oficiálnu webovú stránku Arsenalu. “Vždy som chcel ovládať hru, Pošlite asistenta a pomôžte Arsenalu, To je prípad od začiatku. Vo svojej pozícii, Máte veľa príležitostí a možností pre útok vpred. Môžete požiadať o loptu, Pošlite asistenciu alebo dosiahnutie cieľa. “

Nové jadro Realu odštartovalo útočný banner

August 28, 2018 by aoshierrawxi  

Real Madrid je ďaleko proti Gironovi, Lacné Futbalove Dresy Bell ukázal svoju schopnosť, Použil ikonický útok na dlhé vzdialenosti a dal gól. Pomôžte tímu prepísať skóre na 3 až 1, Táto sezóna sa práve začala, Waleský útočník je v najlepšom stave. Stále dostáva ciele, Tiež nechajte fanúšikov Realu pomaly začať zabúdať na Ronalda.

Posledných 9 oficiálnych zápasov, Bell strelil 9 gólov do Realu Madrid. Vybehnite, a tam je priestor vpredu, Nabel je najsmrteľnejší hráč na svete. V mojej kariére, Bell zaznamenal v klube 150 gólov.

Po skončení hry médiá proti Gironovi, Bell strelil tretí gól tímu. Opäť dokázať, že Bell je teraz v jednej z najlepších fáz po vstupe do Realu Madrid. Jedným z veľkých dôkazov je, že v posledných 7 oficiálnych zápasoch zaznamenal 8 gólov. Tiež asistoval 2 krát. Jeho vystúpenie uspokojilo fanúšikov Realu Madrid. Po tom, ako Ronaldo opustil Dres Real Madrid a pripojil sa k Juventusu, Fanúšikovia tímu Real Madrid požiadali Bell, aby išiel ďalej a Bell to urobil. Zobral útok Realom Madrid. Stane sa novou vlajkou Realu Madrid.

Chelseak nemá šancu opustiť tím

August 21, 2018 by aoshierrawxi  

Podľa správ, Chik ukáže tento týždeň s trénerom Sarie. Hovorte o svojej budúcnosti v tíme. V Lacné Futbalove Dresy Chelsea je 3-2 víťazstvo nad Arsenal, Qi Kelian nevstúpil do veľkého zoznamu zápasov. Teraz 22-ročný anglický záložník v Anglicku musí preukázať Surrey.

Na tomto majstrovstvách sveta sa Chik dostal do polovice finále s Anglickom. Dúfa, že na tomto základe bude naďalej pokračovať, Staňte sa pravidelným štartérom klubu. A teraz prešli dve kolá Premier League, Chik získal v prvom kole krátku lavicu.

Minulý rok bol Chik prenajatý do Crystal Palace a dobre sa daroval. Hrá 25 krát pre tím, Skôr londýnske jastory zamýšľali prenajať hráča znova. Ale Chelsea objasnil, že ho chcú udržať. Pretože okienko Premier League bolo ukončené, Zvyšnými voľbami pre Dres Chelsea sú iba Bundesliga, La Liga a Ligue. Predtým sa ohlásilo, že Chelseak by sa mohol presunúť do spoločnosti Schalke 04. Ale pieskový baňák túto novinu poprel. Povedal, že medzinárodná krajina Anglicka je príliš drahá.

Mám veľkú česť hrať Barcelona

August 14, 2018 by aoshierrawxi  

Pique sa vrátil do Barcelony z Manchester United Lacné Futbalove Dresy a predstavil svoj prvý tím v Barcelone. V rozhovore s mojimi desiatimi rokmi v Barcelone, Pique povedal, že sa nikdy neodvážil predstaviť všetko.

Pique predstavil prvú výstavu barcelonského tímu. Pomôžte tímu v kvalifikáciách Ligy majstrov, 4-0 porazil tím Poľskej ligy Krakov, Pique si to pamätá: “Toto je veľmi zvláštne. To bola prvá oficiálna hra, ktorú som hral v Barcelone. Hral som na chvíľu, Nakoniec sme vyhrali, Som veľmi šťastný, keď opúšťam štadión. ”

Pre svoju vlastnú Barcelonu, Pique verí: “Pre Barcelonu je veľmi náročné pracovať. To platí obzvlášť pre obrancu. Všetci sme veľmi jasní, Súťaž v Barcelone je veľmi intenzívna. Pretože tu sú tí najlepší hráči na svete, Musíte tvrdo pracovať, aby ste bojovali za svoju pozíciu. V Dres Barcelona hrám 10 rokov. Každým rokom sa mi to bude páčiť v budúcnosti. “

Real Madrid sa vôbec nespolieha na Ronalda

August 7, 2018 by aoshierrawxi  

Ronaldo odišiel z Realu Madrid, pričom ponechal voľné miesto na 50 gólov za sezónu. Takéto obrovské voľné pracovné miesto spôsobilo, že fanúšikovia Realu sa obávajú. Ľudia, ktorí prijímajú rozhodnutia vo vrcholovom manažmente Lacné Futbalove DresyRealu Madrid, sa neobávajú. Pripúšťali, že v novom zlatom veku Real Madrid vyhrali štyri trofeje Ligy majstrov, Úloha Ronalda je skutočne veľmi dôležitá. Jeho prítomnosť však tiež obmedzuje taktiku tímu. Potlačili ostatných hráčov.

Hmotnosť cieľa musí znášať aj hráči ako Modric, Isco a Vazquez. Pretože títo hráči majú tiež možnosť streliť si góly. Inými slovami, tím nemá individualizmus. Hoci sú osobné schopnosti každého hráča veľmi silné.

Nielen skutoční madridskí vedúci predstavitelia to myslia, Real Madrid musí znovu vytvoriť tím bez Juventusa Ronalda. Pretože tím určite nemôže nájsť rovnakú superstar ako Dres Juventus Ronaldo. Lopetji je ochotná akceptovať výzvu, Bude Ronaldo Real Madrid, Staňte sa skutočnou hviezdou hviezd.