LeapZipBlog: aoshierrawxi

aoshierrawxi's blog

15 blogs

Francúzsky prezident chváli francúzsky musí vstúpiť do majstrovstiev sveta 4

June 12, 2018 by aoshierrawxi  

Svetový pohár sa chystá začať vojnu. Populárny Lacné Futbalove Dresy francúzsky tím išiel do Ruska, aby sa pripravil na majstrovstvá sveta. V poslednej dobe, Francúzsky prezident Mark Long tiež verejne rozveselil francúzsky tím. A povedal, že francúzsky tím musí byť v top 4.

Macron sa prvýkrát spomenul na svoje hranie: ” Keď som hral, hral som ľavú stranu. Aj keď moja technológia nie je dobrá, Ale môj štýl je špinavý. Na súde, Aký druh človeka sa nikdy nevzdám? Budem tiež inšpirovať ostatných. ”

Na otázku, ako Francúzsko získalo majstrovstvá sveta vo Francúzsku, Mark Long povedal: ” Víťazný tím prinesie veľa dôvery. Myslím si, že francúzsky tím má túžbu uspieť. Chceme tiež priviesť majstrovstvá sveta vo futbale. ” Nakoniec Markron sa tiež pýtal, že Dres Francúzsko tím musí vstúpiť do finále Svetového pohára: ” Raz som povedal francúzskemu tímu: Keď ste skórovali v semifinále, Prídem do Ruska, aby som ťa videl. Všimnite si, že som povedal, keď Francúzsko vstúpilo do semifinále, Nie, ak Francúzsko dosiahlo semifinále. ”

Anglicko závisí od tohto pravého Boha

June 5, 2018 by aoshierrawxi  

Majstrovstvá sveta vo futbale, Lacné Futbalove Dresy Anglicko porazilo Nigérii 2-1. Kapitán Harry Kane sa znova vrátil. Začal druhý gól tímu. V posledných 7 hrách v Anglicku, Kane strelil 8 gólov. Teraz sa úplne stal skutočným vodcom Anglicka.

Treba povedať, že táto sezónna hviezdna chuť v Anglicku nie je príliš silná. Posledný majstrovstvá sveta, Anglicko má také superstars ako Gerrard, Lampard a Wayne Rooney. Ale teraz je len Anglicko Harry Kane. Je tiež kapitánom Anglicka.

Technika streľby Kane je naozaj silná. Jeho rozsah útokov je tiež veľmi široký. Môže preniknúť dlhými strelami mimo pokutového územia. V trestnom pásme môžete tiež získať body. Jeho schopnosť je naozaj komplexná Technológia nohy je tiež celkom vynikajúca. Je to už ôsmy gól strelený Kane v posledných siedmych zápasoch reprezentujúcich Anglicko. Predtým, ako Dres Anglicko čelilo Litve a Slovinsku, Kone získal gól. Pomohlo tímu dosiahnuť víťazstvo 1-0 Stal sa pravým stehom tímu. V rozhovore po zápase Kana v Anglicku povedal: “Je vždy dobré, aby ste mohli vyhrať. Sme pripravení na majstrovstvá sveta. ”

Nikto v Liverpoole nemôže zlepšiť Real Madrid

May 22, 2018 by aoshierrawxi  

Pre koho je šampión tohto finále Ligy majstrov, Bývalý Lacné Futbalove Dresy Real Madrid a španielsky národný tréner Bosque veľmi dobre vedia. To je tím Zidane. Bosque analyzoval silu dvoch tímov. To znamená, že žiadny hráč v Liverpoole môže posilniť silu Realu Madrid.

Bosque povedal v rozhovore: “Real Madrid je najlepší tím v Európe. Žiadny hráč v Liverpoole nemôže posilniť silu tímu Real Madrid. Nie Salah. ” Real Madrid a Liverpool budú čoskoro vo finále Ligy majstrov. Poznámky Bosque budú samozrejme kontroverzné. Salah sa v tejto sezóne odohral veľmi dobre v Premier League a Ligy majstrov. Existuje aj veľa povestí, že ho Real Madrid kúpil. Podľa Bosqueho názoru, Salah tiež nemá miesto v Realu Madrid.

Bosque už dávno odchádzal od očí fanúšikov. V minulosti veľmi starostlivo hovoril. Ale teraz už nie je opatrný, pokiaľ ide o výsledok finále Ligy majstrov UEFA. Bosque tiež poskytol svoju vlastnú predpoveď: ” Dres Real Madrid je vo veľmi dobrej kondícii, Oni sú zvyknutí stať sa populárnym v Ligy majstrov. V minulosti sa dá povedať, že štát Real Madrid je dobrý. Je to teraz veľmi dobré. To nie je problém predikcie. Keď Real Madrid vstúpi do finále Ligy majstrov, Potom … musíme rešpektovať našich protivníkov. Protivník je tiež veľmi dobrý a zaslúži si vstúpiť do finále. Ale bez ohľadu na to, kto je váš súper, Nie je to posledné, Real Madrid je populárny. Real Madrid je najlepší výkonný tím v tejto Ligy majstrov. Je logické, že by Real Madrid mal vyhrať titul. ”

Barcelona neporaziteľná rekordná sezóna

May 8, 2018 by aoshierrawxi  

Napriek tomu, že kontroverdy pokračujú, Avšak národný derby skončil s prijateľným skóre. Po tejto kampani Barcelona stále držala ligu neporaziteľnú, Neporaziteľnú sezónu je možné okamžite dosiahnuť. Posledné kolo Lacné Futbalove DresyBarcelony zvíťazilo v šampionáte ligy na ceste. V tejto sezóne vyhrali aj La Ligu a kráľov pohár. Prehliadka bola oslavovaná v pondelok miestny čas.

Liga majstrov mimo, dvojitá korunová ruka, Barcelonská sezóna je takmer ukončená. Zostávajúca výzva pred nimi zostáva neporaziteľná, Messi a Terstgen navyše získali európsku zlatú topánku a najlepšieho brankára.

Real Madrid je poslednou prekážkou ich neporazenej sezóny. Hra je veľmi dramatická. Dres Barcelona dvakrát prekonala a Real Madrid dvakrát vyrovnala. V prípade, keď bol Barcelone pokutovaný v prvej polovici, Hoci niektorí ľutovali tento výsledok, Ale stále prijateľné. Po remíze s Real Madridom, Barcelona sa v La Ligu nekončí o 42 kôl. Naposledy prehrali v La Ligu 8. apríla 2017. Protivníkom je Málaga.

Manchester City sa stáva najchudobnejším tímom v Európe

May 2, 2018 by aoshierrawxi  

V bohatých, Real Madrid investoval za posledných desať rokov celkovo 862 miliónov libier. Lacné Futbalove Dresy Liverpool 820 miliónov libier, Juventus 811 miliónov libier. Tri tímy sa umiestnili na šiestom až ôsmom mieste. Ôsmy kluby sú na trhu prenosov aj veľkými štandardmi. Za desať rokov sa nahromadilo celkovo 7,8 miliárd libier. Ostatné tímy sú zakrpatené investovaním týchto ôsmich obrov. Po AC Miláno, Inter Miláno a Rím investovali medzi 529 miliónmi libier a 617 miliónmi libier.

Okrem Manchester City, Tím s najvyššou investíciou do prestupov je Barcelonský tím La Liga. Kumulovalo sa celkovo 10,15 miliardy libier. Paríž Saint-Germain sa umiestnil na treťom mieste, Kumulatívna investícia vo výške 1,014 miliardy libier. Chelsea a Manchester United v Premier League sa umiestnili na štvrtom a piatom mieste. Bolo to 1 miliardu libier a 898 miliónov libier.

Kto je najviac bláznivý tím, ktorý vynakladal peniaze za posledné desaťročie? Odpoveďou je Dres Manchester City. Manchester City získalo na trhu transferov za posledných 10 rokov 1,4 miliardy libier. Nikto to nedokáže poraziť. Úspech Manchester City dnes, Mansour nemôže opustiť hlavnú veľkú investíciu.

S Sanchezovými finálemi bolo veľmi spokojné

April 24, 2018 by aoshierrawxi  

Tohtoročné zimné okno Giroux a Sanchez odišli z Lacné Futbalove Dresy Arsenalu. Prišli do Chelsea a Manchester United. V máji tohto roka budú každý predstavovať nového majiteľa. Zúčastnite sa finále FA Cupu. Jilu povedal: “Veľmi rád sa stretnem so Sanchezom. Dám FA Cupu stranou Zamerajte sa na majstrovstvá. Je však veľmi zvláštne byť súperom s bývalým spoluhráčom. Zvlášť sme už mali veľa dobrých spomienok. ”

Keď hovoríme o Morate, Giroud povedal: ” Vždy je dobrá konkurencia, Zvlášť pre dopredu, Pretože musíte zostať v špičkovej podobe, vyskúšajte to najlepšie. To vám pomôže zlepšiť a pomôcť tímu vyhrať hru. Tento druh súťaže je spravodlivý. V zápase proti Burnleymu náš tím poslal Morata, aby hral. Hrali sme dobre. Existujú Azar, William a Pedro, Každý hrá dobre. Snažíme sa robiť to, čo hľadajú naši tréneri. ”

Od svojho vstupu do spoločnosti Chelsea, Ji Lu strelil 4 góly. Povedal: ” Cítim sa veľmi dobre. Keď som sa prihlásil, Povedal som, že potrebujem čas prispôsobiť sa Musí sa však rýchlo prispôsobiť Pretože nechcem strácať čas. Myslím, že ja a Dres Chelseaspoluhráči, Na súde prebehlo dobré pochopenie a tímová súdržnosť. Chelsea robia dobrú prácu pre seba. Títo ľudia sa môžu stretnúť na súde. “

Chelsea 70 miliónov bude vykopaných

April 10, 2018 by aoshierrawxi  

Podľa talianskych mediálnych správ, Lacné Futbalove Dresy Chelsea útočník Morata sa môže vrátiť do Juventusu. Španielsky hráč nebol v Londýne šťastný. Juventus má tiež v úmysle ho použiť na nahradenie Mandukic, ktorý môže opustiť tím.

Manjukič získal pozornosť od čínskych a tureckých tímov. Ak existuje vhodná cenová ponuka, Juventus uvažuje o predaji chorvátska dopredu. Ak chcete nájsť náhradu za Mandukic, Juventus už sleduje pohyb viacerých útočníkov. To zahŕňa Manchester United forward Martial.

Morata reprezentovala Chelsea 40 krát v rôznych akciách v tejto sezóne. Dosiahlo 14 gólov. Podľa správ sa Dres Chelsea Morata obrátila na predsedu Juventusu. Povedal, že sa môže rozhodnúť vrátiť sa k Juventusu tento rok v lete. Fanúšikovia Juventusu tiež privítali španielsku hviezdu späť do tímu.

Sevallosovi bolo povedané opustiť tím tento rok v lete

March 27, 2018 by aoshierrawxi  

Podľa správ, Lacné Futbalove Dresy Real Madrid Sevallosovi to bolo povedané On môže opustiť Real Madrid v lete.

To je dobrá správa pre Liverpool. Pretože pozorne sledovali Servalos niekoľko mesiacov. Červená armáda však bude čeliť aj konkurencii medzi AC Milanom a Juventusom. Uvádza sa, že Real Madrid už informoval kluby, ktoré sa zaujímajú o Sevallos. Menej ako 25 miliónov libier hovoriť.

Vlani v lete, 21-ročný Sevallos sa presťahuje z Real Betis do Realu Madrid. V tom čase bol videný ako hviezda budúcnosti. Avšak v tejto sezóne, Sevallos bojoval v Real Madrid Dres. Od letošného leta mu bolo dovolené opustiť Real Madrid.

Rýchlejšia integrácia do tímu porazila Manchester City

March 20, 2018 by aoshierrawxi  

Podľa anglickej mediálnej správy, Centrálny obranca Lacné Futbalove DresyLiverpoolu Van Dick v rozprave hovoril o svojich pocitoch v Liverpoole. Jeho vlastnou hodnotou a tímovým súperom v Manchester United.

Pre pocit v Liverpoole, Van Dyke povedal: “Teraz sa cítim usadený. Prišiel som tu s očakávaniami Takže chcem hrať vo viacerých hrách čo najrýchlejšie a najzdravšie. Teraz sa cítim lepšie a lepšie. Dostávam sa dobre so všetkými hráčmi. Chcem len kopnúť môj štýl Pomôžte tímu čo najviac. ”

Potom pre Manchester City, Liverpool súper v štvrťfinále Ligy majstrov, Van Dyck povedal: “Tím bude veľmi tvrdo pracovať. Manchester City je vynikajúci tím. Bude s nimi ťažké bojovať. Liverpool Dres musí hrať 100% svojej sily. Dokonca aj vyššie môžu poraziť. Keď príde hra, bude Liverpool pripravený. ”

Čím viac fanúšikov je silnejšia Barcelona

March 13, 2018 by aoshierrawxi  

Podľa správ, Pre zápas Ligy majstrov s Lacné Futbalove Dresy Chelsea v stredu, Barcelonský záložník Rakitic povedal: “Dúfam, že fanúšikovia Barcelony môžu sedieť na štadióne Camp Nou.”

Rakitic povedal: “Musíme čeliť jednému z najlepších tímov v Európe. Bude to náročná hra. Dúfam, že fanúšikovia z Barcelony budú naplnení Camp Nou. Dúfam, že môžeme spolu vytvoriť skvelú hru. Každý má rovnaké očakávania, Chceme pokročiť, Chceme spoločne vytvoriť históriu Čím viac fanúšikov z Barcelony, Čím silnejší je tím. ”

“Barca pôjde všetko von, Každý vie, že nás Chelsea môže ľahko ublížiť. Barcelona Dres musí byť pripravená Chceme pokročiť do ďalšieho kola. ” Barcelona a Chelsea sú 1-1 v prvom kole Ligy majstrov. Druhé kolo zápasu medzi oboma stranami sa uskutoční v New Camp 15. marca v 3:45.